“Her iyi yatırımın arkasında iyi bir fikir ve güçlü bir ortak vardır.”

Biz, bu düşünceyle yola çıktık. Ve bugün, iyi fikirlere değer katarak ortaklarımızla büyümeye devam ediyoruz.

HEDEFİMİZ

Ima Group olarak bugüne kadar Avrupa’da pek çok proje ve yatırım çalışmasına imza attık. Uzun yıllara yayılan deneyimlerimiz ışığında, her ülkenin kendi karakteristiğine uygun faaliyetler gösteriyoruz. Bu noktada Türkiye, genç nüfusu, aktif sermayesi ve geniş yatırım yelpazesiyle yenilikçi, karlı ve fark yaratan projelere alan yaratmaktadır. Hedefimiz, umut vaat eden bu projelerin gerçekleşmesini sağlamak ve yaptığımız işlere kendi değerimizi katabilmektir. Yakın gelecekte, Ortadoğu ve yakın Asya ülkelerinde de faaliyet gösterme hedefiyle, Türkiye’deki heyecan verici yolculuğumuza başlamış bulunmaktayız.

MİSYONUMUZ

Ulusal ve uluslararası alandaki deneyimimiz, uzman kadromuz ve ortak olduğumuz projelerle hem girişimcilerin ideallerine ulaşmasını sağlamak hem de ekonominin büyümesine katkıda bulunmak; iyi fikirlerin değerlendirilmesini sağlamak; Türkiye için yeni değerler oluşturulmasına destek olmak.

Çünkü bizim için her iyi fikir yatırıma değer...VİZYONUMUZ

Global gücümüzle yatırım desteğine ihtiyaç duyan vizyon sahibi girişimcilerin ve şirketlerin projelerine ortak olarak iyi fikirlerin hayata geçirilmesini sağlamak, alanında öncü bir kurum olmak.

FELSEFEMİZ

Ima Group olarak çağın dinamizmini, değişimin gücüne inanarak ve gelişme cesaretini önemseyerek yakalayabileceğimize inanıyoruz.